S rakouskou choreografkou Doris Uhlich se setkávám v pátek 15. května odpoledne v zákulisí olomouckého S‑Klubu. Právě jí skončila zkouška Come Back Again, já jsem dvakrát viděl záznam, a těším se na večerní představení. Za několik hodin začne festival Divadelní Flora a Uhlich vystoupí se Susanne Kirnbauer-Bundy, dnes třiaosmdesátiletou někdejší první sólistkou vídeňského baletu, s níž poprvé spolupracovala už v roce 2008. […]

