Menu

Divotvorné kruhy.

Divotvorné kruhy.

Polský kolektiv MultiVisual pracující na pomezí nového cirkusu, kouzelnictví i dalších vizuálních kejklů si umí řádně hrát se svou sebeprezentací. 

Tříčlenná parta ve složení Tomasz “Barney” PiotrowskiKamil “Dzielny” DzilińskiMichał “Shao” Szałucho ovládají kromě jeviště i sociální sítě. Konkrétně Shao má jenom na své facebookové stránce přes deset tisíc followerů. Ve svých promech naděluje dávku dech beroucí, minimalistické akce s kruhy i okázalou obrazovou manipulaci. 

Žasněte s námi. 

 

Martin Macháček

Editor internetové verze časopisu Taneční zóna. Absolvent Katedry divadelních studií FFMU v Brně, dlouhodobě spojený se studentskou platformou divadelní kritiky RozRazil online, exredaktor Českého rozhlasu Wave, občasný přispěvatel do Divadelních novin, časopisu A2 a festivalových zpravodajů (např. Divadelní Flora Olomouc) či jejich příležitostný vedoucí (např. OST-RA-VAR, Setkání/Encounter Brno). Jeho hru Storáče uvedla Stará Aréna Ostrava. Zakladatel několika divadelních skupin (PuMoWo a MeNe KeKeL), která se řídí heslem: "Divadlo, které nic nedělá, nic nepokazí." 

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?