Menu

Be Ready! Be happy!

Be Ready! Be happy!
foto: Den tance

A je před námi Den tance, vážení. Den, kdy se roztančí celý svět, kdy se bude éterem šířit poselství významné taneční osobnosti (v tuto chvíli ještě nevíme jaké) a kdy v České republice už po šesté Vize tance – profesní taneční organizace – pořádá velkolepé oslavy spjaté s tímto svátkem. Tentokrát se ke školám, studiím, divadlům, souborům, stagionám připojí i Česká televize a program bude vysílat on-line telemosty.
Nebude chybět ani oblíbený, společný flashmob, který je vrcholem oslav a využívá kouzlo synchronizace, sdílení společného prožitku.

Tak kdyby vás náhodou zabraly kamery ČT, bylo by fajn nemáchat rukama v protisměru, vědět, kam se posunout a čím zatřást. S nácvikem neváhejte a využijte naše video týdne. Být připraven, toť vše! 29. Duben se blíží!

Zde ještě několik skvostných odkazů, které pomohou být „in“.

www.facebook.com/dentance, www.danceday.cz, www.vizetance.cz

Jana Návratová

Taneční publicistka. Absolvovala Katedru divadelní a filmové vědy FFUK. Od 1989 pracuje v Divadelním ústavu (dnes Institutu umění – Divadelním ústavu), kde v roce 2006 založila Taneční sekci, která se věnuje komplexní odborné podpoře tanečního umění.  V letech 1993 – 2005 vyučovala dějiny tance na Konzervatoři Duncan centre. Je editorkou a spoluautorkou odborné monografie Tanec v České republice (2010) a řady studií publikovaných v českých i zahraničních sbornících. V letech 2005 - 2013 byla šéfredaktorkou odborné revue Taneční zóna a pravidelně publikuje v českých médiích. Založila Festival tanečních filmů. Je lektorkou power jógy.

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?