Menu

Alchymista snů má premiéru v divadle Ponec

Alchymista snů má premiéru v divadle Ponec

"Alchymista snů" je putováním do říše snů, skrze harmonii a tóny barev, od ticha k rytmu, mezi nádechem a výdechem...

Hudba – vyjádřená ve své minimalistické formě – volně plyne a inspiruje tanečnici, která v křehké symbióze s klavírem vytváří svůj emotivní tanec. Představení, které před divákem rozvine cestu plnou překvapení...

"Alchymista snů"  je hudebně - taneční představení, jehož slavnostní světová premiéra bude uvedena v pátek 7.3. 2014 ve 20:00 v Divadle Ponec na Praze 3.

"Alchymista snů" je mezinárodní projekt, spojující umělce z několika zemí Evropy s tuzemskými umělci, který přináší neotřelý koncept scénického spojení živého  komorního koncertu autorské hudby s moderně-tanečním divadlem. Představení je založeno na originální autorské, živě interpretované hudbě italského pianisty a skladatele J. M. Maschietta, který v současnosti žije v Praze,  v moderním minimalistickém "kinematografickém" stylu. 

Tento projekt je realizován se záštitou Evropské unie umění, s  podporou Ministerstva kultury, Hlavního města Prahy, Městské části Praha 3 (podporovatelé Divadla Ponec). 

Hlavním sponzorem a hostitelem následné recepce konané k příležitosti premiéry je Hotel Le Palais*****Prague, partnerem je Petrof s.r.o., Stage Praha - taneční nebe nad Prahou, a samozřejmě Divadlo Ponec.

Divadlo Ponec si autoři vybrali jako hostující produkce pro uvedení tohoto projektu, protože ho považují za  místo evropského významu - důležité pro rozvoj inspirativních fúzí divadelních žánrů a nových alternativních scénických technologií. 

 

''Alchymista snů''
Původní hudbu složil, zahraje a řídí:José Miguel Maschietto, Tanec : Michaela Josífková, Trubka : Bronislav Vagenknecht, Smyčce : Prague youth ensemble, Production Director: Dora Kovářová, Artistic Director: José Miguel Maschietto, Fashion Stylist: Irina Kruchinina, Make-up artist :Tereza Georgievová, Graphic Design: Nikolay Essence

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?