Menu

Archa.Fresh: výzva k vytvoření inscenace

Archa.Fresh: výzva k vytvoření inscenace
foto: archiv

Divadlo Archa se obrací s výzvou na profesionální divadelníky – kolektivy i nově vzniklá uskupení. Výzva je určena mladým a začínajícím tvůrcům v oblasti současného divadla, tance a dalších interdisciplinárních scénických umění. 

Cílem výzvy je vybrat nejlepší umělecký projekt, který by byl v Divadle Archa realizován v únoru a březnu 2020. Představení, které takto vznikne, by mohlo být následně reprízováno v rámci dramaturgického modulu Archa.Fresh. Tento modul, který je zaměřen na tvorbu mladých divadelních umělců, je nově pevnou součástí dlouhodobého programu Divadla Archa.

Bližší informace a podmínky pro předkládané projekty naleznete zde http://bit.ly/ArchaFresnebo vám je poskytne Jindřich Krippner na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Výzva pro krátkodobé rezidenční projekty na rok 2020
Archa.lab vyhlašuje výběrové řízení pro krátkodobé rezidenční pobyty v sezóně 2020. Formou motivačního dopisu a profesního CV se mohou přihlásit divadelní tvůrci bez ohledu na státní příslušnost, jazykové a kulturní zázemí. Hlásit se mohou ti, kteří se zabývají dokumentárním nebo sociálně specifickým divadlem. Věková hranice pro rezidenci je 40 let.

Přihlášky posílejte do 30. listopadu 2019 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?