banner1

Menu

Aktuality

PONEC – divadlo pro tanec zahajuje podzimní sezonu

PONEC – divadlo pro tanec zahajuje 17. září od 20:00 hod. podzimní sezonu inscenací Jany Vrány Black&White, která tematizuje rozdílnost i jednotu ženského a mužského principu. Navazuje tak na linii silných společenských témat, v jejímž duchu se nesl letošní ročník festivalu TANEC PRAHA. 

Read more...

Nechte se inspirovat tancem s PONCEM!

Současný tanec je v mnoha ohledech těžko srozumitelný, ale jakmile se jednou necháte strhnout jazykem těla, který dokáže vyjádřit mnohé pocity, emoce, nálady i frustrace, už nechcete jinak. Ne nadarmo se můžete v médiích dočíst o pozitivním vlivu pohybu nejen na tělesnou schránku, ale i na mozek a kognitivní funkce. Od září patří středy v PONCI všem generacím, které se chtějí hýbat a tančit. 

Read more...

Jak Komárek a kol. - KABARET VELÁZQUEZ

Divadlo Archa vstoupí do podzimní sezóny premiérou výtvarně taneční inscenace Kabaret Velázquez, kterou vytvořil mezinárodní tvůrčí kolektiv pod vedením Jana Komárka. Snové divadlo Macabre  nabídne prolínání niterně laděných obrazů a jevištních situací, inspirovaných dílem malíře Diega Velázqueze a fotografa Petera Witkina. Představení oslaví svou premiéru 2. a 3. září v malém sále Divadla Archa. 

Read more...

Festival Nultý bod se letos rozroste

Jako každé léto od roku 2009 bude jeden červencový týden v centru Prahy patřit mezinárodní divadelní přehlídce Nultý bod, která tentokrát proběhne od 17. do 23. července. Divadlo v Celetné bude hostit umělce z Německa, Španělska, Portugalska, Řecka, Ruska a nebudou chybět ani umělci z tuzemské umělecké scény. Novinkou jsou letos také nové lokace, do kterých se program festivalu rozrostl – Museum Kampa, Werichova vila a prostory Institutu umění – Divadelního ústavu.

Read more...

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?